Belmond Grand Hotel EuropeBelmond Grand Hotel Europe to jeden z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych obiektów wypoczynkowych zlokalizowanych w Rosji. Pięciogwiazdkowy budynek zachwyca klientów zarówno zewnętrzną oprawą jak i elegancko urządzonym wnętrzem. Na internetowych portalach hotel posiada status znakomitego i wyróżnia się spośród innych fantastycznymi recenzjami. Poniżej tylko kilka z nich:

 

  • Idealne wakacje z rodziną! Doskonały personel! Doskonałe śniadanie! Doskonała komfort! Dziękujemy! – Bora, Rosja
  • Bardzo przyjazny personel, doskonała lokalizacja i komfortowy. W odległości spaceru od wielu atrakcji. Meyer_82, Szwajcaria
  • Przez te wszystkie lata pierwszy hotel 10/10 – Luc, Belgia

 

Belmond Grand Hotel Europe proponuje gościom wypoczynek najwyższej jakości w jednym z 265 pokoi i apartamentów. Standardowym wyposażeniem jest telewizor z płaskim ekranem, telefon, odtwarzacz DVD, kanały kablowe i satelitarne, biurko oraz ekskluzywna łazienka z zestawem kosmetyków, suszarką, szlafrokiem. W okresie wakacyjnym ceny rozkładają się tak :

W okresie wakacyjnym ceny są wysokie, przykładowy koszt w lipcu za hotelową dobę wynosi odpowiednio: Pokoj typu Deluxe – 1569 zł, Apartament typu Junior Suite – 2982 zł, Apartament typu Suite – 4238 zł (przecena z 4738 zł).

Nieznacznie mniej zapłacimy w sierpniu, bowiem wtedy zaczynają obowiązywać przeceny: Pokój typu Deluxe – 1216 zł, Apartament typu Junior Suite – 2629 zł, Apartament typu Suite 3884 zł.

Belmond Grand Hotel EuropeDodatkowo na terenie obiektu znajdują się takie udogodnienia jak solarium, centrum fitness, gabinet masażu, spa, centrum odnowy, sauny. Najważniejszym jednak elementem w polityce hotelu jest jak największe przystosowanie własnych usług do potrzeb klientów biznesowych, podróżujących w interesach. Belmond proponuje gościom jasne, przestronne, dobrze wyposażone sale konferencyjne, możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu audiowizualnego, bezpłatny parking, bezpłatny dostęp do internetu.

To rosyjskie biznesowe centrum to idealne miejsce na organizację spotkań w interesach, specjalistycznych konferencji, szkoleń, kryzysowych zebrań, wykładów. Wszystkie oferowane usługi oraz wspaniałe, ekskluzywne wnętrza podkreślają charakter, styl oraz prestiż osoby załatwiającej tam sprawy służbowe.

«